Lázně Aurora, Třeboň

 


Slovo zákazníka:

"Na základě požadavku prádelny RETRE - prádelna a čistírna, s.r.o., Janovská 376, 109 00 Praha - Horní Měcholupy se vyjadřujeme k provedení praní prádla a službám s tím spojeným.

Spolupráce s dodavatelem prádelnou RETRE - prádelna a čistírna s.r.o. začala 1.9.2005 s mateřskou firmou RETRE s.r.o. Za mototechnou 1114/4, 155 00 Praha 13 - Stodůlky, provozovna Pražská 624, Třeboň. Naše spolupráce kontinuální pokračovala i od 1.7,2009, kdy začala aktivně na trhu působit výše uvedená nástupnická firma.

Plnění zakázky je prováděno v rozsahu svozu, praní a dodání vypraného prádla ložního, osobního a pro veškerý lázeňský provoz (rehabilitační, zábalové, masážní v celkovém ročním objemu cca 300 tun). Denní dodávky čistého prádla jsou v objemu cca 1 tuny. Místem plnění jsou lázně Aurora, Lázeňská 1001, 379 01 Třeboň.

Kvalita vypraného prádla je na velmi dobré úrovni, prádelna nám vychází maximálně vstříc při zajišťování praní jak o svátcích, tak i v případě nutnosti v sobotu a neděli. Prádlo je zaváženo dle předem stanovených časů, ale i mimo ně."

 

Retre - prádelna a čistírna, s.r.o.

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout